Закажите звонок и наш менеджер позвонит Вам
Фонари Fenix
Артикул: BC05RV20

Велофара задня Fenix BC05R V2.0

1 000 грн.
Есть в наличии
купить
Доставка

по Киеву: от 500 грн — БЕСПЛАТНО!
                  до 500 грн — 50 грн.

по Украине: по тарифам перевозчика

 

подробнее о доставке и оплате
Гарантия
2 года
 

 

Задня велофара Fenix BC05RV2. 0
ANSI Максимальна яскравість (швидкий спалах) Максимальна яскравість (повільний спалах) Максимальний яскравість Мінімальна яскравість (швидкий спалах) Мінімальна яскравість (повільний спалах) Мінімальний яскравість
Яскравість 15 люмен 15 люмен 15 люмен 5 люмен 5 люмен 5 люмен
Час роботи 35 год 25 год 4,5 год 120 год 80 год 16 ч
Дистанція 50 м
Ударостійкість 1,5 м
Водонепроникність IP66
Розмір 51 мм (Довжина) х 22 мм (ширина) х 22 мм (Висота)
Вага 19 г (з урахуванням вбудованого акумулятора)
Комплектація Fenix BC05R V2. 0, ремінь для установки на велосипед, кліпса, кабель USB Type-C, керівництво користувача, гарантійний талон.
Елементи живлення Вбудований LI-pol акумулятор 400 мАг Тип відбивача  
Матеріал корпусу Пластик Тип оптичної системи  
Покриття корпусу   Упаковка Блістер
Включення Кнопка на корпусі Перемикання режимів Кнопка на корпусі

Опис задньої велофари Fenix BC05RV2. 0:

Ліхтар моделі Fenix BC05R V2.0 є вдосконаленою версією попередньої велофари. Це досить невелика акумуляторна задня велофара з червоним світлом, зроблена для професіоналів і любителів. Порівняно з попередньою моделлю, ця фара отримала більш яскраве освітлення – на 50% більше, збільшили і час роботи – на цілих 67%, а також виріс кут огляду – зі 120 до 180 градусів, на 50%.

Невеликий велосипедний ліхтарик помітний в темряві далеко на трасі. Максимальний світловий потік дорівнює 15 люменам, велосипедний ліхтар подасть необхідний сигнал. Кут освітлення досягає 180 градусів. Таким чином ваша поїздка на велосипеді вночі стає більш безпечною, а ви знаходите спокій під час їзди в темряві.

Модель ліхтаря Fenix BC05R V2.0 в стані швидко заряджатися за допомогою інтерфейсу USB Type-C. вбудований літій-полімерний акумулятор ємністю 400 маг гарантує тривалість роботи максимально до 120 годин. З наявним затискачем для тіла універсальна задня велофара може застосовуватися в якості також нагрудного ліхтаря або ліхтаря для рюкзака.

У ліхтарі застосовані п'ять світлодіодів, і вони дають червоне освітлення. Далекобійність променя досягає 50 метрів. Світло від ліхтаря помітний на відстані до 230 метрів. Велофару зручно закріпити за допомогою силіконового ремінця з хорошою еластичністю. Ремінець досить міцний і надійний, оптимальний для підсідельних штирів різного діаметру, а саме, 20-25, 25-30, 30-35 міліметрів.

Управління ліхтарем

Для включення моделі затисніть і потримайте кнопку протягом половини секунди, щоб вимкнути, потрібно виконати те ж саме дію. Для вибору необхідного режиму при включеному світлі клацніть один раз на кнопку, відбудеться переміщення між рівнями Low → Low Flash (slow) → Low Flash (fast) → High → High Flash (slow) → High Flash (fast).

Режим

 • У ліхтарі передбачені шість різних режимів роботи.
 • Low. Світловий потік дорівнює п'яти люменам, тривалість роботи в цьому режимі - 16 годин, інтенсивність потоку досягає трьох кандел.
 • Low Flash (slow). Яскравість становить п'ять люменів, тривалість світіння-80 годин, інтенсивність світлового потоку досягає трьох кандел.
 • Low Flash (fast). Яскравість освітлення-5 люменів, тривалість роботи-120 годин, інтенсивність освітлення дорівнює трьом канделам.
 • High. Яскравість освітлення досягає 15 люменів, тривалість роботи в цьому режимі – чотири з половиною години, інтенсивність світлового потоку дорівнює 9 канделам.
 • High Flash (slow). Світловий потік дорівнює 15 люменам, тривалість роботи в цьому режимі – 25 годин, інтенсивність освітлення досягає 9 кандел.
 • High Flash (fast). Світловий потік – 15 люменів, тривалість роботи в цьому режимі – 35 годин, інтенсивність освітлення-9 кандел.

* Всі зазначені параметри світіння ліхтаря вдалося отримати в ході здійснення лабораторних випробувань. Використовували літій-полімерну батарейку ємністю 400 міліампер-годин, температура досягала 21 +- 3 градуси Цельсія, а вологість повітря – приблизно 50-80 відсотків. При інших умовах навколишнього середовища, а також в залежності від задіяного акумулятора, реальні показники світіння ліхтаря можуть відрізнятися від наведених.

Для того, щоб зробити повну зарядку акумулятора через USB Type-C, вам необхідно всього лише півтори години часу. Тут є опція індикації ступеня зарядженості акумулятора. При вимкненому освітленні необхідно натиснути на Перемикач, і буде продемонстровано стан батареї – індикатор загориться на три секунди. Якщо зелене світло горить стабільно, це означає, що рівень заряду – 100% -85%. Якщо блимає зеленим, це означає, що ступінь зарядженості досягає 85%-50%. Стабільний червоне світло показує, що рівень заряду зменшився до 50% -25%. Миготливий червоне світло показує, що заряду залишилося вкрай мало, 25% -0%, і потрібно відразу ж заряджати акумулятор.

Також є функція оповіщення про низьку напругу. Якщо рівень напруги стає менше 25% від загального рівня, індикатор загоряється червоним для інформування про необхідність підзарядки. Для забезпечення повноцінного світіння ліхтаря світло не гасне автоматично, і буде горіти до моменту, поки не розрядиться батарейка.

Фізичні параметри ліхтаря

Корпус моделі зроблений з міцного, стійкого до бризок води, матеріалу, ліхтар відрізняється ультракомпактним і модним зовнішнім виглядом. Ступінь водостійкості у цій моделі-IP66. Сильний дощ не завадить ліхтарю і не виведе його з ладу. Крім того, він досить міцний для того, щоб легко перенести падіння з висоти півтора метрів. Розміри складають 51*22*22 міліметра, важить 28 грам, враховуючи вагу акумулятора.

Характеристика:

 • невелика велофара для застосування в туризмі, різних видах активного відпочинку;
 • світловий потік: 15 люменів;
 • відстань променя-50 метрів;
 • помітна на дистанції до 230 метрів;
 • кут освітлення дорівнює 180 градусам;
 • шість рівнів світіння ліхтаря;
 • п'ять світлодіодів з червоним освітленням;
 • світить на внутрішньому акумуляторі ємністю 400 мАг;
 • зарядка через USB Type-C;
 • повністю заряджається за півтори години;
 • один перемикач для простого і швидкого управління;
 • є опція визначення рівня заряду акумулятора;
 • є функція оповіщення про низьку напругу;
 • ступінь стійкості до вологи: IP66;
 • у поєднанні з затискачем для корпусу може бути використана в якості ліхтаря для рюкзака, нагрудного варіанту;
 • розміри моделі: 51*22*22 міліметра;
 • важить 28 грам.

Попередження:

Ліхтар є джерелом яскравого світла, тому не можна направляти його в очі людині або тваринам, щоб уникнути травми. Світлодіоди в цьому ліхтарі не підлягають заміні, тому після закінчення терміну служби діодів потрібно купувати новий ліхтар. Якщо якась інформація, представлена в керівництві, зміниться, нова версія буде мати силу в порівнянні з колишньою. Фірма Fenix не відправляє клієнтам нове керівництво в разі змін в старій версії інструкції.

Комплектація

Ліхтар моделі Fenix BC05R V2. 0, ремінь для установки на велосипед, кліпса, кабель USB Type-C, керівництво користувача, талон гарантії.

Офіційна гарантія

На цей ліхтар компанія надає гарантію 2 роки з моменту покупки.

 

 

 

Рекомендуем также посмотреть