Закажите звонок и наш менеджер позвонит Вам
Фонари Fenix
Артикул: WT25R

Ліхтар ручний Fenix WT25R + Складной нож в подарок!

3 360 грн.
Есть в наличии
купить
Доставка

по Киеву: от 500 грн — БЕСПЛАТНО!
                  до 500 грн — 50 грн.

по Украине: по тарифам перевозчика

 

подробнее о доставке и оплате
Гарантия
5 лет
 

 

WT25R (XP-L HI, ANSI 1000 lm, 18650)
ANSI Основні режими Сигнальні режими
Турбо Максимальний Середній Мінімальний Строб SOS
Яскравість 1000 люмен 400 люмен 150 люмен 50 люмен 1000 люмен 50 люмен
Час роботи  3 години 40 хвилин* 4 години 50 хвилин 11 годин 29 годин / /
Інтенсивність 11905 кандел 5186 кандел 1877 кандел 672 кандел / /
Дистанція 220 м 145 м 85 м 50 м 40 м /
Ударостійкість 1 м
Водонепроникність IP66
Розмір 135.3 мм х 29.4 мм х 24.1 мм
Вага 137 г (включаючи акумулятор)
Комплектація Ліхтар Fenix WT25R, акумулятор ARB-L18-3400 Li-on, магнітний кабель для зарядки USB, ремінець на руку, запасне кільце ущільнювача, інструкція, гарантійний талон.
Елементи живлення Акумулятор ARB-L18 - 3400 Li-on (в комплекті)
Матеріал корпусу Авіаційний алюміній
Покриття корпусу Преміум покриття III ступеня
Включення Тактова кнопка

Опис ліхтаря Fenix WT25R (XP-L HI, ANSI 1000 lm, 18650):

Модель Fenix WT25R призначена для застосування в промислових і операційних приміщеннях. Він має r-подібну форму і регульований кут нахилу головної частини корпусу. Тут доступні шість режимів роботи, при цьому, найбільша яскравість досягає 1000 люменів. У ліхтаря є магнітне підставу, щоб можна було його зафіксувати на металевих поверхнях. Це комфортно, і звільняє руки користувача для виконання завдань. Працює на діоді Cree XP-L HI, американського виробництва, ресурс експлуатації якого досягає 50 тисяч годин.

Далекобійність світлового променя - 230 метрів. Кут нахилу головної частини корпусу регулюється на 105 градусів. Для зарядки пропонується магнітний кабель. Модель забезпечена літій-іонним акумулятором типорозміру 18650, ємність якого досягає 3400 міліампер-годинах. Максимальний час, протягом якого ліхтар пропрацює, становить 29 годин.

Щоб користувач завжди знав, чи пора заряджати акумулятор, передбачена індикація рівня заряду. Для виключення ненавмисної активації служить функція блокування. Вона дозволяє заблокувати ліхтар, і він не буде включатися без вашого відома і бажання. Ще одна специфічна риса моделі-запам'ятовування за замовчуванням обраного режиму. Якщо перед вимиканням був застосований певний режим, то наступного разу при включенні ліхтар запрацює в цьому ж режимі. А щоб корпус занадто не нагрівався, модель забезпечили опцією захисту від перегріву. При збільшенні температури корпусу яскравість зменшується, а коли корпус охолов, можливо знову повернутися до колишнього рівня яскравості.

Більш детально про особливості та можливості ліхтаря.

Fenix WT25R відрізняється унікальним дизайном корпусу. Він має вбудовану кліпсу, щоб застосування його було ще зручніше і легше. При бажанні ви можете встановити ліхтар вертикально, як свічку, і руки при цьому залишаються вільними для виконання справ. Або ж можна прімагнічівать модель до металевих поверхонь. Управляється за допомогою однієї кнопки, вона знаходиться збоку корпусу, на осі регулювання «голови». Контакти тут позолочені, за рахунок чого гарантована чудова електрична провідність. Крім того, позолота захищає контакти від корозії.

Управління ліхтарем Fenix WT25R

При вимкненому ліхтарі потрібно затиснути і потримати кнопку половину секунди, після чого він включиться. При включеному стані слід затиснути і потримати кнопку половину секунди, після чого відбудеться вимикання. Для вибору режиму необхідно в групі основних режимів один раз натиснути на Перемикач, і можна вибирати режим серед мінімального→середнього→Максимального→Турбо. У групі сигнальних режимів один раз натисніть на перемикач, щоб активувати режим Строб або SOS.

Для перемикання між групами режимів в групі основних затисніть і потримайте кнопку трохи більше однієї секунди. У групі сигнальних режимів затисніть і потримайте кнопку трохи довше однієї секунди, щоб вибрати останній використаний режим з групи основних.

 • Режим Турбо. Яскравість досягає 1000 люменів. Час світіння-3 години і 40 хвилин.
 • Максимальний-світловий потік досягає 400 люменів. Час роботи-4 години і 50 хвилин.
 • Середній. Світловий потік дорівнює 150 люменам, а час світіння – 11 годин.
 • Мінімальний. Світловий потік досягає 50 люменів, а час роботи в цьому режимі – 29 годин.
 • Строб. Яскравість - 1000 люменів.
 • SOS. Яскравість світла-50 люменів.

Такі показники роботи ліхтаря були отримані в ході здійснення випробувань в лабораторних умовах. Де температура досягала близько 21 градуса Цельсія (плюс-мінус 3 градуси), а вологість повітря була 50-80 відсотків. Застосовували акумулятор ARB-L18-3400 18650 Li-ion. Реальні показники роботи ліхтаря можуть відрізнятися від зазначених, все залежить від використовуваних елементів живлення і умов навколишнього середовища. Час роботи в режимі Турбо наведено сумарно, враховуючи зменшення яскравості при спрацьовуванні захисту від перегріву.

Фізичні параметри ліхтаря

Зроблений з алюмінію, стійкого до процесів окислення. Корпус міцний і надійний, стійкий до пошкоджень. Добре захищений від пилу і сильних струменів води, стандарт IP66. Навіть якщо ліхтар впаде з висоти півтора метрів, він залишиться цілим, і буде працездатний. Переносить також і екстремальні температури, від 35 градусів морозу до 45 градусів тепла.

Габарити: 135, 3x29, 4x24, 1 міліметра. Вага становить 137 грам (разом з акумулятором).

Характеристики ліхтаря:

 • компактна і легка модель для активного відпочинку, туризму, роботи;
 • працює на діоді Cree XP-L HI з ресурсом експлуатації 50 тисяч годин;
 • найбільша яскравість: 1000 люменів;
 • далекобійність променя-230 метрів;
 • може працювати максимально до 29 годин;
 • працює з акумулятором 18650 ємністю в 3400 міліампер-годин;
 • кут нахилу головної частини регулюється на 105 градусів;
 • шість режимів роботи;
 • індикація ступеня зарядженості;
 • захист від перегріву корпусу;
 • можливе блокування ліхтаря;
 • автоматично запам'ятовує останній вибраний режим;
 • є комфортна вбудована кліпса;
 • управляється однією кнопкою;
 • захищений від вологи і пилу за стандартом IP66;
 • витримує падіння з висоти 1,5 метра;
 • світить при температурі від -35 до + 45 за Цельсієм;
 • габарити: 135, 3x29, 4x24, 1 міліметра;
 • вага дорівнює 137 грамам (разом з акумулятором).

Комплектація:

Ліхтар моделі Fenix WT25R, акумулятор ARB-L18-3400 Li-ion, Магнітний USB-кабель для зарядки, кільце для підвішування, ремінець, запасне кільце ущільнювача, пам'ятка, інформаційна листівка, інструкція користувача, талон гарантії.

Попередження:

Li-ion акумулятори форм-фактора 18650 зроблені для промислового використання, і їх слід застосовувати обережно. Якісні акумулятори захищені від переразряда, це зменшує ризик витоку або вибуху. Ймовірні випадки пошкодження елементів або коротке замикання.

Гарантія:

На даний ліхтар компанія надає офіційну гарантію 5 років.

 

 

 

 

Рекомендуем также посмотреть