Закажите звонок и наш менеджер позвонит Вам
Фонари Fenix
Артикул: HM70R

Ліхтар налобний Fenix HM70R + акумулятор , кабель USB + Подарок тактический рюкзак!

4 520 грн.
Есть в наличии
купить
Доставка

по Киеву: от 500 грн — БЕСПЛАТНО!
                  до 500 грн — 50 грн.

по Украине: по тарифам перевозчика

 

подробнее о доставке и оплате
Гарантия
5 лет
 

 

Fenix HM70R (LUMINUS SST40, ANSI 1600 лм, 21700)
ANSI Основні режими Функціональні режими
Турбо Максимальний Середній Мінімальний Червоний Середній Максимальний Червоні спалахи
Яскравість 1600 люмен 500 люмен 150 люмен 30 люмен 5 люмен 70 люмен 400 люмен 5 люмен
Час роботи 2 години* 6 годин 8 годин 100 годин 400 годин 48 годин 8 годин 800 годин
Дистанція 186 м 105 м 53 м 26 м 5 метра 16 метрів 38 метрів 5 метрів
Ударостійкість 2 м
Водонепроникність IP68, занурення у воду до 2 метрів
Розмір 94,5 мм (довжина) 51 мм (ширина)
Вага 206 (включаючи батарею і оголовное кріплення)
Комплектація Ліхтар, акумулятор ARB-L21-5000, запасне кільце ущільнювача, кабель для зарядки USB Type-C, інструкція, гарантійний талон
Елементи живлення 1x21700 Тип відбивача Гладкий
Матеріал корпусу Авіаційний алюміній Тип оптичної системи Відбивач
Покриття корпусу Преміум покриття III ступеня Упаковка Картонна коробка
Включення Кнопка на корпусі ліхтаря Перемикання режимів Кнопка на корпусі ліхтаря

Опис налобного ліхтаря Fenix HM70R V2. 0 (LUMINUS SST40, ANSI 1600 лм, 21700):

Ліхтар Fenix HM70R-суцільнометалевий налобник, який дає далеке і широкосмугове освітлення з найбільшою яскравістю 1600 люменів і максимальною тривалістю світіння до 100 годин. Дистанція дії променя дорівнює 186 метрам в найбільшому режимі.

Універсальна модель оснащена червоними і білими джерелами світла, а також червоним режимом спалаху для інформування. Живиться від потужної батареї 21700, також прилад сумісний з батареєю 18650 (з утримувачем батареї ALF-18). Можлива перезарядка з прихованим портом зарядки USB Type-C в будь-якому зручному місці. За рахунок великих габаритів кнопки, ударостійкої до двох метрів, ліхтар може бути вашим надійним помічником для робіт на відкритому повітрі. Він готовий ефективно працювати в різних складних заходах.

Тут працюють такі світлодіоди, як: Luminus SST40, нейтральний білий Світлодіод XP-G2 HE і два світлодіоди червоного світла Everlight 2835. Передбачені загартовані надпрозорі скляні лінзи з покриттям антивідблиску. Прихований порт зарядки USB Type-C підтримує зарядний струм до двох ампер. Великий перемикач на корпусі комфортний для простого і швидкого управління ліхтарем. Стабільності роботи сприяє схема з цифровим регулюванням струму.

Нижче-більш детально про роботу цього налобного ліхтаря.

Управління

Ліхтар Fenix HM70R управляється за допомогою кнопки на корпусі. Для включення необхідно натиснути і потримати кнопку приблизно половину секунди. Для виключення потрібно виконати те ж саме дію. Щоб перемикатися між групами режимів, слід при вимкненому стані моделі затиснути і потримати кнопку півсекунди. Тим самим ви зможете потрапити в групу «основних» режимів. Двічі натиснувши на кнопку, ви зможете потрапити в групу «функціональних» режимів. Для входу в іншу групу затисніть і потримайте кнопку трохи більше секунди.

Для вибору певного режиму потрібно: в групі "основних" один раз затиснути кнопку, тим самим вдасться переміститися між режимами мінімальний→середній→максимальний→Турбо. У групі "функціональних" режимів один раз затисніть кнопку, відбудеться переміщення між рівнями Червоний→середній→максимальний→червоні спалахи.

Для блокування ліхтаря слід при вимкненому його стані затиснути і потримати кнопку приблизно три секунди, після чого налобник три рази блимне червоним. Тим самим ви зможете зрозуміти, що блокування активована. Щоб розблокувати, слід затиснути і потримати кнопку три секунди, червоний діод блимне три рази по одній секунді, і модель перейде в режим червоного освітлення. За замовчуванням у ліхтарі є опція запам'ятовування застосованого режиму. Якщо включити налобник в необхідному режимі, а після вимкнути, то при повторному включенні він буде активований відразу на тому ж рівні, що застосовувався до виключення.

Режими роботи моделі

Основна група

 • Турбо. Світловий потік досягає 1600 люменів, час роботи – дві години, далекобійність променя – 186 метрів. Інтенсивність освітлення-8667 кандел.
 • Максимальний. Яскравість світла досягає 500 люменів, тривалість світіння-6 годин, відстань дії променя-105 метрів. Інтенсивність потоку - 2752 кандела.
 • Середній. Світловий потік становить 150 люменів, тривалість роботи – 8 годин, далекобійність променя – 53 метри. Інтенсивність освітлення-690 кандел.
 • Мінімальний. Світловий потік досягає 30 люменів, тривалість світіння – 100 годин, дистанція променя – 26 метрів. Інтенсивність світлового потоку - 170 кандел.

Функціональна група

 • Червоний. Яскравість світла-п'ять люменів, тривалість світіння - 400 годин, далекобійність променя – 5 метрів. Інтенсивність освітлення-8 кандел.
 • Середній. Світловий потік - 70 люменів, тривалість світіння – 48 годин, далекобійність променя досягає 16 метрів. Інтенсивність світлового потоку-68 кандел.
 • Максимальний. Яскравість освітлення становить 400 люменів, час роботи – 8 годин, далекобійність променя – 38 метрів. Інтенсивність освітлення-352 кандела.
 • Червоні спалахи. Світловий потік дорівнює п'яти люменам, тривалість роботи-800 годин, дистанція променя-5 метрів. Інтенсивність потоку-8 кандел.

* Візьміть до уваги, що такі показники світіння налобника були отримані в ході проведення лабораторних дослідів. Де були певні умови: температура повітря становила 21 + -3 градуси Цельсія, вологість була близько 50% -80%. Використовували батарейку Fenix ARB-L21 - 5000 літій-іонну. Реальні показники світіння ліхтаря можуть відрізнятися в залежності від того, які елементи живлення застосовуються, а також від умов середовища.

Тут є функція індикації рівня заряду акумулятора. При вимкненому стані ліхтаря одноразово затисніть кнопку, буде показаний статус батареї. Індикатор горить протягом трьох секунд. Зелене світло означає, що заряд повний, 100% -85%. Зелені спалахи показують, що заряду залишається 85%-50%. Це достатній рівень. Червоне світло демонструє, що заряду залишилося 50%-25%. І, нарешті, червоні спалахи означають, що рівень заряду критичний, всього лише 25% -1%.

В процесі світіння модель накопичує багато теплової енергії, тому тут діє опція захисту від перегріву. Якщо температура корпусу вище 65 градусів, то яскравість за замовчуванням знижується. Коли ж температура опуститься нижче 65 градусів за Цельсієм, можна знову повернутися до колишньої яскравості.

Фізичні параметри ліхтаря

Стандарт захисту від пилу і вологи: IP68. Це означає, що ліхтар в повній мірі водонепроникний. Він витримує падіння з висоти до пари метрів, не пошкоджуючись. Корпус виконаний з високоміцного алюмінію а6061-Т6. Він в змозі витримувати температуру середовища від -35 до +45 градусів за Цельсієм. Габарити ліхтаря складають 94,5*51*46 міліметрів. Важить 206 грам (включаючи акумулятор і налобне кріплення).

Характеристика:

 • налобний ліхтар для туризму, активного відпочинку;
 • максимальна яскравість освітлення становить 1600 люменів;
 • відстань дії променя досягає 186 метрів;
 • максимальний час світіння - 100 годин;
 • живиться від батарейки 21700, поєднується з батареєю 18650;
 • заряджається через USB Type-C;
 • діоди: Luminus SST40, нейтральний білий Світлодіод XP-G2 HE і два світлодіоди червоного світла Everlight 2835;
 • управляється через кнопку на корпусі;
 • передбачена функція блокування;
 • захищений від перегрівання корпусу;
 • індикація ступеня зарядженості батареї;
 • вісім рівнів яскравості в двох групах;
 • стандарт захисту від вологи і пилу: IP68;
 • ударостійкість: два метри;
 • діапазон робочих температур: від -35 до + 45 градусів за Цельсієм;
 • виготовлений з алюмінію а6061-Т6;
 • габарити: 94,5*51*46 міліметрів;
 • вага дорівнює 206 грамам (включаючи акумулятор і налобне кріплення).

Комплектація:

Ліхтар моделі Fenix HM70R, акумулятор Fenix ARB-L21-5000 літій-іонний, кабель зарядний USB Type-C, запасне кільце ущільнювача, інструкція користувача, талон гарантії.

Офіційна гарантія

На модель-п'ять років з моменту придбання.

 

 

 

 

Рекомендуем также посмотреть